Gry planszowe

Gry planszowe sposobem na nudę? Nie tylko, gry planszowe to świetny sposób spędzania czasu z rodziną i znajomymi. Rozwijają kreatywność i  twórczość.

 

Monopoly. Zbieraj monety, kupuj nieruchomości i zmierz siez bossami, żeby uzyskać nejwyższy wynik i wygrać Monopoly Gamer! Wybierz swoją postać – każdy bohater posuiada oryginalne zdolności Dołądowanie – kostka mocy pozwala ci ciskać skorupami żółwia Koopa, zbier
Monopoly Real Madryt pozwoli Ci przenie si do wiata piki nonej.
Wciel si w rol menadera klubu i poznaj najwaniejsze momenty, miejsca, a także ludzi tworzcych histori Krlewskich: cudowne stadiony, sawnych zawodnikw i najwiksze triumfy! Uwaaj! Na Twojej drodze do wygranej stanie dużo przeszkd. Inwestuj, zbieraj czynsz, doprowadzajc pozostaych graczy do bankructwa, i wygrywaj!
Hasbro Gra jenga refresh a2120

Hasbro Jenga Refresh Porwała juz miliony graczy na całym świecie JENGA REFRESH – nadzwyczajna rozrywka dla całej rodziny Jenga Refresh to fantastyczna zabawa w sprytne i prędkie układanie kolejnych pięter znanej wieży z drewnianych klocków.

Gracze Jengi muszą zbudować konstrukcję wierzy. W pudełku na graczy czeka zestaw drewnianych klocków, które należy wyciągać ze środka wieży i układać na wierzchu tak, aby jej nie zburzyć. Sprawdźcie, kto ma najzręczniejsze ręce.

Jenga Refresh ćwiczy refleks i uczy precyzji. Gra posiada 54 drewniane klocki, rękaw do układnia wieży oraz instrukcję. Emocje rosną podczas gry niesamowicie szybko Jenga ma już dużo zwolenników. Mimo iż tak prosta, okazuje się nad wyraz interesującą, wciągającą i zabawną grą!

Gra składa się z drewnianych klocków ułożonych w wieżę (3 klocki na piętro). Gracze na przemian wydobywają jeden klocek z dowolnego piętra wieży i kładą go na szczycie, uważając, by wieża się nie zawaliła.

 

Gry planszowe, praca zbiorowa
Gry planszowe – Praca zbiorowa, praca zbiorowa
Manhattan. Gra planszowa
Nasza Polska. Gra planszowa
Ethnos. Gra planszowa
Remember Gra planszowa tryktrak (4260331692206)
Rekin. Gra planszowa
Rotunda. Gra planszowa
Phalanx games Uboot gra planszowa (5900741508337)
Kopciuszek gra planszowa marki Adamigo
Foxgames Fliper gra planszowa
Rebusy Gra planszowa